• خاطرات خود را با ما نو کنید

تعمیرات و بازسازی صندلی

با انجام تعمیرات، صندلی هایتان را به دوران اوج خودشان برگردانید. ما به شما اطمینان می‌دهیم که تعمیرات را  در اسرع وقت و بهترین شکل انجام دهیم.

خدمات تعمیراتی ما از قبیل تعویض و تعمیر جک صندلی ، مکانیزم، چرخ‌ها، دسته صندلی و …هستند.

اگر جک صندلی اداری کار نمی‌کند و دچار مشکل شده است ، ما می‌توانیم صندلی را برای شما تعمیر کنیم.

ما همچنین خدمات تعویض چرخ و پایه صندلی اداری را ارائه می دهیم. بنابراین، اگر صندلی‌های قدیمی دارید که نیاز به چرخ‌های جدید یا پایه‌های 5 ستاره دارند، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

7654439 0912

در صورتی که افتخار همکاری نصیب ما شد، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید قطعات مورد نظر خود را از نظر شکل ظاهری، کیفیت و قیمت انتخاب کرده و تعمیرات کاملا تحت نظر و کنترل شما انجام بپذیرد. همچنین گروه صنعتی آرازین با بهره گیری از بهترین مواد و قطعات در امر تعمیر و بازسازی صندلی؛ اداری و انواع مبلمان آماده همکاری با سازمان‌ها، ادارات، سالن‌های کنفرانس، بانک ها و … می‌باشد.

برخی خدمات ما در زمینه تعمیرات و بازسازی صندلی

  • تعویض جک صندلی اداری

  • تعویض چرخ صندلی اداری

  • تعویض پایه صندلی اداری

  • تعویض و تعمیر مکانیزم صندلی اداری

7654439 0912  – 5661930 0912

بعد از تعمیر

تعمیرات و بازسازی صندلی اداری

قبل از تعمیر

تعمیرات و بازسازی صندلی اداری

بعد از تعمیر

تعمیرات و بازسازی مبلمان اداری

قبل از تعمیر

تعمیرات و بازسازی مبلمان اداری

تعمیرات صندلی ویژه شرکتها و سازمانها

هزینه تعمیرات صندلی اداری یکی از مسائلی است که همیشه سازمانها و شرکتها با آن سروکار دارند، گروه آرازین با مشاوره و بازدید رایگان بهترین راهکار با کمترین هزینه را ارائه می‌دهد.

با داشتن تجربه 25 ساله در زمینه تعمیرات صندلی و همکاری با بیش از 50 شرکت و سازمان دولتی و خصوصی، می‌توانیم با کیفیت ترین و بهترین خدمت و قطعات را ارائه دهیم.

گاهی اوقات قطعات صندلی مثل جک و مکانیزم سالم می باشد اما روکش آن پاره یا رنگ و رو رفته شده است، ما در این مواقع راه حلی برای اینکار داریم، آرازین صندلی‌هایتان را مثل روز اول با روکش جدید و بعضا بهتر از روکش قبلی به شما تحویل می‌دهد.

چرا تعویض روکش؟

  • صرفه جویی در برابر هزینه صندلی های جدید
  • تعویض روکش برای محیط های کاری خاص
  • خدمات جمع آوری و تحویل رایگان تحت شرایط و ضوابط

تیم متخصص گروه صنعتی آرازین با بیش از 25 سال سابقه، سالانه هزاران صندلی را روکش و تعمیر می‌کند. خدمات ما کاملا با ضمانت و کیفیت و بهترین قیمت انجام می‌شود.

در بعضی موارد، تعویض صندلی های اداری از لحاظ اقتصادی به صرفه است. آرازین می‌تواند صندلی مورد نظر شما رابرایتان ارسال کند.